Zintegrowany system odwodnienia w zabudowie tarasu

Specjalnie zaprojektowany system odwodnienia, sprawia że nie musisz martwić częstą konserwacją. Odpowiednia przepustowość systemy odwodnienia zabudowy tarasu oraz dogodne rozwiązanie z zakresu konserwacji pozwala użytkownikowi w łatwy sposób dokonać wyczyścić rynny spływowe. Operację tej nie trzeba wykonywać zbyt często, a jeśli już jest ona szybka i bez problemowa.

Montowanie zabudowy tarasu do elewacji budynku

Instalacja tarasu jest procesem realizowanym zgodnie z precyzyjnie opracowaną instrukcją, która uwzględnia wytyczne producentów, jak i rekomendacje naszych doświadczonych technologów. Przygotowany przez nas produkt jest przeznaczony również do samodzielnego montażu. Dostarczamy do ciebie wszystko od elementów konstrukcji, aż po wszystkie elementy łączące. Przygotowana instrukcja zabudowy tarasu jest łatwa i przejrzysta. Jeśli nie czujesz się na siłach na samodzielny taras zawsze możesz wynająć naszą wyspecjalizowaną ekipę montażową.

Elementy konstrukcyjne zabudowy tarasu

Nasze konstrukcje wykonane z najwyższej jakości elementów aluminiowych oraz szkła hartowanego są nie tylko trwałe ale również estetyczne. System przesuwny zabudowy tarasu zaprojektowano tak, aby nie sprawił, żadnych problemów. Montaż elementów w podłodze zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. System przesuwnej zabudowy tarasu nie ma żadnych wystających elementów.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się na spotkanie